2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier procesu produkcji

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma MSU S.A.- lider w produkcji podeszew do obuwia z siedzibą w Grudziądzu zatrudni osobę na stanowisko:

Inżynier Procesu Produkcji

Zadania:

  • wyszukiwanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających działanie spółki w zakresie organizacji produkcji i logistyki

  • aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów oraz procesów technologicznych

  • realizowanie strategicznych założeń,

  • nadzór i kontrola nad realizacją założeń produkcyjnych,

  • zapewnienie ilościowego, jakościowego i terminowego wykonania planu produkcji,

  • prowadzenie analizy przyczyn powstawania błędów i niezgodności,

  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów oraz eliminację strat w procesach produkcji,

  • współpraca z działami produkcji w celu rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych,

  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku na hali produkcyjnej, standardów BHP,

  • określanie bieżących potrzeb, zakup narzędzi i wyposażenia linii produkcyjnych,

  • nadzór nad działem utrzymania ruchu w celu poprawy bezpieczeństwa oraz niezawodności parku maszynowego i infrastruktury nieprodukcyjnej.

  WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Produkcji)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość specyfiki zakładu produkcyjnego,

  • strategiczne myślenie biznesowe,

  • zdolności analityczne, koncepcyjne, organizatorskie i planistyczne,

  • zamieszkanie na terenie Grudziądza lub okolicy

  OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • pełny wymiar czasu pracy,

  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Aplikacje zawierające CV i klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych o treści: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez MSU S.A. z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Szosa Toruńska 32-38, 86-300 Grudziądz, dla celów związanych z procesem rekrutacji teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." prosimy przesyłać na adres e-mail

Dokumenty nie spełniające powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę w trakcie naboru.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 914616887