2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kliniska Wielkie
Dodane 23 maja 2024

Inżynier Procesu K/M

Lokalizacja

Kliniska Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Dział Produkcji Mondi Szczecin Sp. z o.o. potrzebuje Twojego wsparcia na stanowisku: Inżynier Procesu K/M.

Twoje zadania:

  • Analizowanie i optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym w celu ich doskonalenia

  • Aktywne wsparcie właścicieli obszarów produkcyjnych i logistycznych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i ich monitorowanie

  • Aktywne wdrażanie kultury Zero Defect

  • Realizacja projektów zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych zakładu

  • Współpraca z innych działami w firmie

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 3 lata doświadczenia jako CI leader

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Lean

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Wysoki poziom komunikatywności i otwartości

  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia warsztatów

  • Umiejętność pracy w zespole i dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy

  • Orientacja na cel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szansa rozwoju zawodowego

  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych

  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, pakiet medyczny PZU, SmartLunch

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość nauki języków obcych

  • Praca zmianowa

    Skontaktuj się z nami!

Mondi Szczecin Sp. z o.o. ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie

Tel +48**********56

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018, poz 1000) oraz zgodniez Rozporządzaniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Mondi Szczecin sp. z o.o., ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie

Lokalizacja

Kliniska Wielkie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kliniska Wielkie
ID: 854761985