2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Gorzów Wielkopolski
Silcare
Dodane Dzisiaj o 12:21

Inzynier jakości

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Inżynier jakości

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i ocena procesów produkcyjnych pod kątem jakości

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych oraz analiza wyników

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie produkcyjnym

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu ciągłego doskonalenia procesów

  • Raportowanie wyników działań i rekomendacji do Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria jakości, inżynieria produkcji, inżynieria mechaniczna lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości (np. FMEA, 8D, 5S, SPC)

  • Umiejętność analizy danych i raportowania

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

  • Szkolenia, nastawienie na rozwój zawodowy pracowników

  • Karty MultiSport i MultiLife

  • Darmowe porady prawne

  • Zniżki na zakup produktów firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 903769080