2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Ełk
Dodane 13 maja 2024

Inżynier / Inżynierka budowy - STRABAG Grupa Ełk

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STRABAG jest obecnie na polskim rynku budowalnym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym.

W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do naszego zespołu Grupy Ełk poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier / Inżynierka budowy

MIEJSCE PRACY: Ełk

ZADANIA:

- prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu i środków transportu

- sporządzanie harmonogramów i dokumentacji technicznej budowy

- współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne

- bieżąca analiza postępu oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych

- współpraca z kadrą kierowniczą, obsługa bieżących potrzeb budowy

- współpraca z Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami

- przygotowywanie raportów i sprawozdań ora materiałów odbiorowych

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo

- mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)

- znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość ARRIBA

- sumienność, odpowiedzialność, terminowość

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

OFERUJEMY:

- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach zawodowych organizowanych przez wiodących ekspertów w Polsce, szkoleniach interpersonalnych przygotowujących do pracy w branży,

- poznanie całego procesu budowania dróg w praktyce: od momentu złożenia oferty, całą realizację, rozliczenie oraz zakończenie budowy,

- pracę na innowacyjnych programach oraz dostęp do najnowszych technologii,

- nie jesteśmy „typową korporacją”: miła atmosfera, wyznajemy szacunek, koleżeńska pomoc – to wszystko znajdziesz w naszym zespole

 BENEFITY:

- dofinansowanie zajęć sportowych

- prywatna opieka medyczna

- dofinansowanie nauki języków

- dofinansowanie szkoleń i kursów

- ubezpieczenie na życie

- spotkania integracyjne

- program rekomendacji pracowników

- możliwość uzyskania uprawnień

- jeden krótszy dzień pracy

- dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez STRABAG Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 904853828