2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 14 maja 2024

Inżynier/ Inżynierka budowy - branża sanitarna

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Inżynier/ Inżynierka budowy - branża sanitarna (HVAC) / Inżynier/inżynierka ds. instalacji i urządzeń sanitarnych wewnętrznych.

Polska firma z branży HVAC o ugruntowanej pozycji swoją działalność rozpoczęła w 2008 r. Jako prężnie rozwijająca się firma nie boimy się oferować najnowszych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji wentylacji, klimatyzacji oraz sanitarnej. Podejmujemy się ambitnych projektów. Tym samym poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera/inżynierki budowy w branży sanitarnej (HVAC).

Jeżeli masz doświadczenie w tym zakresie albo jesteś absolwentem/tką studiów i chcesz rozwijać się w tym kierunku APLIKUJ!

OBOWIĄZKI:

• Realizacja projektów głównie w Warszawie i okolicach, sporadycznie poza woj. mazowieckim

• Podział czasu pracy, zazwyczaj, 50% praca na budowie, 50% praca w biurze

• Praca w obszarze instalacji sanitarnych wewnętrznych

Twój zakres obowiązków w kolejności chronologicznej:

• Poszukiwanie przetargów poprzez internet

• Po decyzji o przystąpieniu do przetargu udział w wizji lokalnej

• Przeanalizowanie projektu przetargu po czym dokładna wycena RMS (robocizna, materiały, sprzęt)

• Pozyskiwanie najaktualniejszych i najlepszych ofert cenowych dostawców sprzętów i materiałów poprzez m. in. rozsyłanie zapytań ofertowych, a najlepiej znajomość rynku dostawców sprzętów i materiałów

• Kontakt z inwestorem w celu doprecyzowania ewentualnych niejasności w projekcie

• Finalne składanie oferty do przetargu (zakres pracy innego pracownika)

Realizacji projektów:

• Przygotowywanie harmonogramu prac

• Przygotowanie kart materiałowych i zestawienia materiałów potrzebnych w projekcie

• Zamawianie urządzeń oraz materiałów wg harmonogramu prac oraz ich kontrola w zakresie

terminowości, ilości i jakości

• Opisywanie i weryfikacja faktur kosztowych oraz sprzedażowych

• Udział w koordynacji prac na budowie, w tym:

• Organizacja i koordynacja dostaw

• Koordynowanie prac ekip montażowych na budowie (współpracujemy ze stałymi ekipami) oraz pozostałych podwykonawców

• Współpraca z projektantem oraz inspektorem nadzoru w celu poprawnej realizacji projektu

• Monitorowanie terminów oraz jakości prac

• Dbanie o zgodność realizowanych prac z dokumentacją projektową

• Udział w uruchomieniu instalacji

• Uczestnictwo w odbiorze prac przez Inspektora Nadzoru

• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

• Rozliczania z inwestorem (częściowe lub końcowe): protokoły odbioru oraz określanie zakresu wykonanych prac

WYMAGANIA

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe branżowe, (mile widziana specjalizacja: Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja)

• Znajomość pakietu MS Office i AutoCad

• Prawa jazdy kat. B

• Umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej

• Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność wykonywanych obowiązków

• Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i samodzielność w działaniu

Mile widziane:

• Znajomość programu kosztorysowego NORMA

• Znajomość branży HVAC

• Uprawnienia kierownika budowy w branży sanitarnej (nie wymagamy)

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej, ponad 15-letniej pozycji na rynku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy & telefon służbowy

• Realna możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez kompleksowe zarządzanie projektem od początku do końca

• Wsparcia ekspertów przy prowadzeniu projektów

• Możliwość uzyskania stażu potrzebnego do zdobycia pełnych uprawnień wykonawczych i projektowych

• Prywatna opieka medyczna

• Karta Multisport

• Pyszna kawa z nowiutkiego ekspresu

• Przyjazna atmosfera w pracy - kameralny, zgrany zespół

• Miejsce pracy - biuro - Warszawa, Praga-Północ

• Praca od poniedziałku do piątku rozpoczęcie do wyboru między 7:00-9:00, weekendy i święta wolne.

• Pracę w trybie około 50% na budowie, 50% w biurze

• Praca przy instalacjach sanitarnych wewnętrznych

Poszukiwania kandydatka/kandydatki rozpoczynają się od 14.05.2024.

Aplikuj, czekamy na Ciebie.

Lokalizacja firmy: Warszawa, Praga-Północ

Telefon: 60*******11

Jesteśmy również otwarci na absolwentów studiów bez doświadczenia na mniej wymagające stanowisko w naszej firmie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918176992