2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Podgórze
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier instalacji sanitarnych i wentylacji - kosztorysant

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię na stanowisko kosztorysanta Inżyniera instalacji sanitarnych i wentylacji z możliwością późniejszej kontynuacji pracy na stanowisku Inżyniera Budowy:

Opis stanowiska:

- analiza dokumentacji,

- przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,

- przygotowywanie wyceny,

- analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych;

- odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie oferty.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe;

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- znajomość branży instalacji sanitarnych i wentylacji mile widziana;

- dobra organizacja pracy poparta wysoką kultura osobistą;

- kreatywność;

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie;

-atrakcyjne wynagrodzenie;

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 785512910