2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Rydzyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier Działu Przygotowania Rysunków

Lokalizacja

Rydzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej Grupy ViaCon,

lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów

z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej / montażowej oraz rysunków niezbędnych do zapewnienia ciągłości produkcji

• Rozwiązywanie bieżących zagadnień i problemów produkcyjnych

• Współpraca z Działem Produkcyjnym i Działem Handlowym Firmy

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość j. Angielskiego – B2

• Praktyczna znajomość programu AutoCad i Inventor

• Znajomość rysunku technicznego

• Znajomość pakietu MS Office

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

• Dobra organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

• Wiedza z zakresu technologii obróbki stali będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie

• Pracę na pełen etat

• Ambitne wyzwania

• Umowę o pracę

• Dobrą atmosferę w pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu

• Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia celem ciągłego rozwoju osobistego

• Pakiety medyczne, świadczenia socjalne

• Dopłatę do karty Multisport

Aplikacje (CV + list motywacyjny) z dopiskiem „Praca”, prosimy kierować pocztą elektroniczną.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.05.2024.

Lokalizacja

Rydzyna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rydzyna
ID: 914589216