2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Letycja
Dodane 29 maja 2024

Inżynier ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Stanowisko: Inżynier ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi

Miejsce świadczenia pracy: Warszawa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Rozwiązywanie incydentów w sieciach optycznych operatorów Orange wraz z zapewnieniem wsparcia 24/7/365

  • Ocena skutków optycznych awarii liniowych, ustalanie priorytetów i sposobów rozwiązania

  • Realizacja zadań automatyzujących monitorowanie oraz obsługę problemów

WYMAGANIA:

  • Znajomość infrastruktury dla liniowych systemów optycznych oraz zasad przesyłania sygnałów w kablach optycznych, metody połączeń odcinków kabli optycznych, metody poszukiwania miejsca awarii i naprawy kabli optycznych.

  • Znajomość systemów DWDM, ROADM oraz systemów zarządzania nimi NMS/NEMS, szczególnie produkcji Nokia i Huawei

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub student ostatnich lat uczelni technicznych

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz dobra języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Praca zmianowa

  • Komunikatywność, radzenie sobie ze stresem, samodzielność, chęć stałego rozwoju i otwartość na nowe wyzwania, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań w sytuacjach nowych (kreatywność), zdolność analitycznego myślenia

ZESPÓŁ:

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu zajmującego się zarządzaniem siecią. Zajmujemy się utrzymaniem sieci teletransmisyjnych operatorów grupy Orange m.in. w Hiszpanii i Polsce. Zdalnie konfigurujemy sieci oraz usuwamy awarie na tych sieciach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918429189