2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Dolnośląskie
  5. Badania i rozwój - Lubin
Dodane 06 maja 2024

Inżynier ds. projektowania urządzeń elektrycznych

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INOVA Centrum Innowacji Technicznych sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubin.

Zakres obowiązków:

Udział w spotkaniach i uzgodnieniach.

Wykonanie dokumentacji, obliczeń i rysunków.

Projektowanie urządzeń i instalacji nN i SN.

Opracowanie dokumentacji technicznej.

Udział w uruchomieniach projektowanych instalacji elektrycznych i automatyki.

Dobór aparatury dla prowadzonych projektów.

Przygotowanie dokumentacji technicznych i produkcyjnych.

Sporządzanie zestawień materiałowych.

Wykonywanie pomiarów.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie należącej do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.

Przejrzyste warunki zatrudnienia.

Atrakcyjny system premiowania.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.

Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).

Bogaty pakiet socjalny m.in.:

  • karty sportowo-rekreacyjne MultiSport oraz Medicover Sport,

  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,

  • pożyczki na cele mieszkaniowe.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

Przyjazną atmosferę w pracy.

Możliwość wdrożenia nowych pomysłów.

Ambitną i pełną wyzwań pracę.

Wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Wymagane uprawnienia/kwalifikacje:

Minimalne:

Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewne.

Wiedza z zakresu urządzeń elektroenergetycznych.

Znajomość aparatury łączeniowej nN i SN.

Znajomość programu typu CAD pozwalająca na wykonywanie i edycję schematów elektrycznych.

Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe:

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w przemyśle górniczym w kopalniach należących do KGHM.

Znajomość projektowania instalacji elektrycznych.

Uprawnienia SEP do 1 kV.

Samodzielność i motywacja do pracy.

Zdolność do pracy pod presją czasu.

Spółka prowadzi elektroniczną rejestrację kandydatów do pracy tylko na podstawie ofert umieszczonych na stronie internetowej Rekrutacja (kghm.com.).

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 864162738