2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 07 maja 2024

Inżynier ds. jakości

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Algontec Polska Sp z o. o. poszukuje ambitnych i nie bojących się nowych wyzwań pracowników na stanowisko:

Inżynier jakości

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Współpraca z klientami i dostawcami w zakresie reklamacji

  • Czynny udział w audytach zewnętrznych

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentów jakościowych( plany kontroli, instrukcje)

  • Współpraca z działami produkcji, procesu i utrzymania ruchu

  • Aktywne działania w zakresie ciągłego doskonalenia systemu zarzadzania jakością

  • Analiza reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych

  • Kontrola realizacji procedur utrzymania jakości

Stała praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Oferujemy pracę na 1 zmianę, umowa o pracę+ premie

Wymagane doświadczenie min 2 lata + wymagany komunikatywny j. angielski

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 753163185