2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Żary
Kamila Dylewicz-Markowska
Dodane 27 maja 2024

Inżynier ds. CMM

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Pomiary za pomocą maszyny współrzędnościowej

  • Przygotowanie programów pomiarowych

  • Rozwój technologii skanowania 3d

  • Rozwój technik pomiarowych, produktów

WYMAGANIA

  • Posiadających wykształcenie wyższe techniczne

  • Z doświadczeniem w obszarze pracy z maszynami współrzędnościowymi

  • Ze znajomością programów Polyworks, Metrolog

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę od samego początku zatrudnienia

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z premiami motywacyjnymi

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy na koszt firmy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Sponsorowany pakiet ubezpieczenia na życie

  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Obiady pracownicze (300 zł dofinansowania pracodawcy)

  • Zniżki pracownicze i dofinansowania

  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

O NAS SEKURIT ENKAPSULACJA

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Zajmujemy się produkcją enkapsulowanych szyb wykorzystywanych jako komponenty do produkcji szyberdachów, a także modułów szyb tylnych. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie?

Dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 918004424