2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Balice
Dodane 06 maja 2024

Inżynier budowy w specjalności sanitarnej

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

-Kierowanie powierzonymi projektami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, wod.-kan.

-Planowanie i organizacja pracy na budowie

-Przygotowanie zestawień, kosztorysów, wycen kosztów i budżetów

-Planowanie i optymalizacja rozwiązań dla potrzeb realizacji projektów

-Nadzór wykonawczy nad realizowanymi obiektami i instalacjami

-Pozyskiwanie zgód, uzgodnień i nadzorów

-Kontrola wykonania w zakresie ilości, jakości, kosztów i terminów

-Prowadzenie odbiorów oraz przygotowywanie dokumentacji realizacyjnej i powykonawczej

-Przygotowywanie ofert/kosztorysów.

Nasze wymagania

-Wykształcenie średnie (techniczne), mile widziane wyższe

-Obywatelstwo Polskie

-Zaświadczenie o niekaralności

-Znajomość wymagań technicznych, eksploatacyjnych i jakościowych związanych z budowami instalacji, systemów, sieci i obiektów

-Umiejętność kierowania robotami budowlanymi, tworzenia harmonogramów

-Znajomość procedur, przepisów i zasad związanych z realizacją budów instalacji, systemów, sieci i obiektów

-Umiejętność czytania i wykorzystywania projektów i schematów technicznych

-Prawo jazdy kat. B

-Precyzyjność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

-Wykształcenie wyższe techniczne

-Znajomość programu do kosztorysowania

-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

-Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

-Umowa o pracę , pełny etat, w stabilnej firmie

-Uczestnictwo w realizacji dużych i ciekawych projektów

-Niezbędne narzędzia pracy

-Przyjazną atmosferę oraz dużą samodzielność w działaniach

ZAITERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 916436794