2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Inżynier budowy / Kierownik robót

Wynagrodzenie

8 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana poszukuje Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK ROBÓT

Miejsce pracy: Budowy na terenie woj. Śląskiego

ZAKRES ZADAŃ:

  • Bezpośredni nadzór i koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców – kontrola realizacji robót w zakresie jakości, terminowości oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, przedstawicielami Generalnego Wykonawcy i/lub Inwestora,

  • Sporządzanie obmiarów robót ogólnobudowlanych na potrzeby kontroli oraz rozliczeń,

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Raportowanie o stanie budowy i zaawansowaniu prac,

  • Sporządzanie zamówień materiałów oraz sprzętu.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – kierunek budownictwo (inżynier lub magister inżynier),

  • Znajomości rysunku technicznego,

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • Samodzielności w działaniu,

  • Umiejętności obsługi programów AutoCAD oraz MS Office,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu robót żelbetowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomości systemów szalunkowych,

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej może być dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • Przyjazną atmosferę wewnątrz firmy,

  • Możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych w przypadku kandydatów starających się o uzyskanie uprawnień,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczamy możliwość współpracy na zasadzie B2B).