2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Świętochłowice
Dodane 29 kwietnia 2024

inżynier budowy, kierownik budowy do robót ziemnych lub rozbiórkowych

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MB SILESIA sp. z o.o. sp.k. - ze względu na ekspansywny rozwój poszukuje kierownika budowy

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 16 lat, cały czas się rozwijając - dlatego chcielibyśmy zaprosić właśnie Ciebie do współpracy.

Od kandydata oczekujemy:

• umiejętności organizacji pracy na budowie,

• zaangażowania i odpowiedzialnego prowadzenia procesów budowlanych,

• samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych,

• umiejętności zarządzania ludźmi (konieczne),

• niezbędne- prawo jazdy kat. B,

• minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 – letnie doświadczenie na budowie poparte wiedzą praktyczną,

• umiejętność zarządzania sprzętem ciężkim,

• posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej lub uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej

Zakres obowiązków:

• nadzorowanie robót budowlanych i organizacja pracy na budowie,

• koordynowanie ekipami pracowników i podwykonawców,

• dbałość o przestrzeganie procedur BHP, oraz zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,

• sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,

• analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,

• praca w delegacjach.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b

• stabilność zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość pracy przy dużych kontraktach budowlanych

• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji,

• pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź wysłanie CV na adres mailowy

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 915254557