2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Inżynier budowy- Instalacje przeciwpożarowe Poznań/Warszawa

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy:

Ø  Zatrudnienie w renomowanej firmie, siedziba w Warszawie;

Ø  Atrakcyjne wynagrodzenie,

Ø  Pracę w miłej atmosferze w doświadczonym i kreatywnym zespole,

Ø  Możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju kwalifikacji zawodowych,

Ø  Samochód służbowy z kartą paliwową,

Ø  Laptop i telefon służbowy,

Ø  Komfortowe warunki pracy.

Wymagania:

Ø  Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego lub Inżynieria Środowiska i pokrewne

(min. 4 rok),

Ø  Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Ø  Znajomość obsługi programów Microsoft, AutoCAD,

Ø  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Ø  Gotowość podjęcia pracy w terenie, głownie Warszawa i Poznań.

Ø  Komunikatywność,

Ø  Samodzielność,

Ø  Wysoka kultura osobista,

Ø  Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

Ø  Koordynacja i nadzór nad montażem instalacji tryskaczowych i hydrantowych,

Ø  Zapewnienie zgodności prac z planami, specyfikacjami technicznymi oraz standardami branżowymi,

Ø  Współpraca z kierownikiem budowy,

Ø  Przypisywanie zadań, monitorowanie postępów i ocena wyników pracowników,

Ø  Koordynacja działań z podwykonawcami i dostawcami,

Ø  Zapewnienie przestrzegania zasad BHP na placu budowy,

Ø  Dokumentowanie i wprowadzanie zmian projektowych i innych istotnych zdarzeń w porozumieniu z projektantem,

Ø  Wykonywanie dokumentacji powykonawczych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916640971