2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Aniołki
Dodane 17 maja 2024

Inżynier budowy ds. rozliczeń, Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z siedzibą w Gdańsku, świadcząca usługi w branży budowlanej (roboty ziemne, drogowe) oraz w branży transportowej, zatrudni na stanowisku:

Inżynier budowy ds. rozliczeń

Zadania:

·         Wparcie kierownika przy realizacji prac budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowlanego i sztuki budowlanej,

·         Przygotowanie harmonogramu realizacji prac oraz weryfikacja postępów prac,

·         Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie,

·         Opracowywanie dokumentacji technicznej związanej z budową,

·         Rozliczanie sprzedaży budowy.

Wymagania:

·         Doświadczenie na stanowisku Inżyniera przy robotach ziemnych i drogowych,

·         Wykształcenie kierunkowe,

·         Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej,

·         Samodzielność i dobra organizacja pracy,

·         Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania relacji ze współpracownikami na każdym szczeblu,

·         Dyspozycyjność.

 Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Życzliwa atmosfera pracy,

·         Spotkanie integracyjne,

·         Możliwość awansu,

·         Karta MultiSport ,

·         Dofinansowanie do ubezpieczenia  grupowego,

·         Nowoczesne narzędzia pracy – telefon, laptop,

·         Auto służbowe – do uzgodnienia,

·         Sprawny proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

 Nr wpisu do rejestru 13 471