2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 10 maja 2024

Inżynier budowy - budownictwo mieszkaniowe

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LUK to firma deweloperska działająca od 30 lat na lubelskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się głównie budownictwem mieszkaniowym oraz usługowym. Ze względu na trwające inwestycje i ciągły rozwój firmy szukamy kolejnej osoby na stanowisko Inżyniera Budowy. Możemy Cię wiele nauczyć, dlatego chętnie zatrudnimy też osobę po studiach z niewielkim doświadczeniem, która chciałaby zyskać nowe doświadczenie na budowie dużych osiedli mieszkaniowych bezpośrednio u Inwestora.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy oraz całym zespołem Inspektorów i podwykonawców

  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych i uczęszczanie na narady budowlane

  • Wsparcie nadzoru podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną

  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

  • Wsparcie administracyjne w biurze budowy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD

  • Dobra znajomość obsługi MS Office

Szukamy osoby komunikatywnej, która dobrze się czuje pracując w zespole i sumiennie podchodzi do swojej pracy :)

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę

  • pracę na dużych inwestycjach budowlanych

  • bonusy świąteczne

  • spotkania integracyjne

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • możliwości dalszego rozwoju

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917405212