2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Pogodno
Dodane 14 maja 2024

Inżynier Budowy branża kolejowa

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Inżynier Budowy branża kolejowa

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Zakres obowiązków:

- Koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych;

- Obsługa bieżących potrzeb budowy;

- Przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi;

- Prowadzenie dokumentacji związanej z postępem prac.

Wymagania:

- Umiejętność organizacji pracy;

- Zaangażowanie i dyspozycyjność;

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

- Znajomość programów Ms Office;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie budowlanej;

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 918325555