2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Aneta
Dodane 22 maja 2024

Intersnack Poland zatrudni Operatora Procesu

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intersnack Poland  Sp. z o.o poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator Procesu

Lokalizacja:  Radom

  TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa procesu produkcyjnego z uwzględnieniem przestrzegania norm, zasad jakościowych i obowiązujących technologii oraz planów ilościowych;

  • Kontrola na swojej zmianie przestrzegania procedur oraz wymagań systemów jakości (HACCP, AIB, BRC, IFS, w tym utrzymanie czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego, pomieszczeń produkcyjnych oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości;

  • Zapewnienie realizacji standardów oraz stosowanie narzędzi IWS w celu utrzymywania parku maszynowego w kondycji bazowej.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Praktyczna wiedza w obsłudze maszyn lub chęć do jej zdobycia;

  • Wykształcenie min. zawodowe ( preferowane techniczne );

  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej (w branży spożywczej jako dodatkowy atut);

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań;

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);

  • Dodatek za dojazd (powyżej 25 km);

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dodatkowe benefity: myBenefit, Multisport,

  • Możliwość nauki i rozwoju.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 861844692