2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Kierszek
Dodane 18 kwietnia 2024

instruktor trener animator Prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci

Wynagrodzenie

100 - 150 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kierszek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Klub Sportowy ALPHA GYM poszukuje osób chętnych do prowadzenia zajęć ogólnorozwojowych z dziećmi, Praca dojazdowa w szkołach i przedszkolach, w Warszawie oraz okolicach +30 km, Wszystkiego nauczymy oraz przeprowadzimy szkolenia,

Zajęcia odbywają się głównie w godzinach od 11 do 18

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zwroty za paliwo,

  • pełne szkolenie oraz wdrożenie do zajęć

  • pracę na pełen/część etatu oraz grafik dostosowany do potrzeb,

Wyślij nam swoją aplikację w formie CV lub kilka słów o sobie jeśli:

  • praca z dziećmi sprawia Ci radość i jesteś osobą kontaktową,

  • posiadasz dobrą organizację pracy, chcesz zdobyć doświadczenie,

  • jesteś mobilny/a i posiadasz samochód

i chcesz:

  • zasilić zespół Klubu, który ma ambicje zostać największym projektem zajęć ruchowo-edukacyjnych dla dzieci w Polsce,

  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie za swoją pracę + premie

  • mieć możliwość awansu w przyszłości na koordynatora,

    dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

  • posiadane uprawnienia instruktora lub trenera

Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • prowadzenie zajęć z dziećmi,

  • dbanie o bezpieczeństwo,

  • dbanie o porządek, wizerunek firmy i przyjazną atmosferę pracy,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

  • utrzymywanie relacji z dziećmi, rodzicami oraz placówką współpracującą

Zatrudnienie w formie B2B lub umowa zlecenie,

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnej

Lokalizacja

Kierszek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kierszek
ID: 912690498