2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rybnik
Dodane 15 kwietnia 2024

Instalator Wod-Kan

Wynagrodzenie

4 560 - 5 380 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Instalatora Wod-Kan do Przydomowych Oczyszczalni Ścieków

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się instalacjami Przydomowych oczyszczalni ścieków, Instalacjami magazynowania wody deszczowej. Poszukujemy sumiennej osoby, do prowadzanie pojazdów na kategorie B, prostych zadań na budowie, znajomości materiałów ( rodzajów, średnic rur, kolanek ), ogólnego pojęcia o montażu zbiorników.

Wynagrodzenie jest zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia . Jeśli się sprawdzisz po okresie próbnym negocjacja wynagrodzenia.

Wymagania:

  • Umiarkowane doświadczenie w branży

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pełen etat na umowę o pracę , praca od 7-15 bez weekendów

  • Wynagrodzenie w przedziale od 3500 do 4000 zł netto na okresie próbnym

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny pod numerem [57*****24].

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 912084498