2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Dąbrowa Górnicza
Dodane 13 maja 2024

Instalator systemów zabezpieczenia technicznego - CCTV i SSWiN

Wynagrodzenie

6 850 - 7 580 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracownika na stanowisko instalatora/serwisanta systemów alarmowych i CCTV. Zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem instalacji systemów monitoringu wizyjnego i systemów alarmowych na potrzeby ochrony.

  • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

  • Tryb wypłaty: miesięczna

Nasze wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

Znajomość systemów SSWiN firm DSC i Satel.

Znajomość systemów CCTV firm NOVUS, HIKVISION, DAHUA.

Prawo jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia SEP

Obszar działania: woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji/umiejętności

  • Rozwojowe stanowisko pracy

  • Samochód służbowy, telefon, laptop

  • Elastyczne godziny pracy

  • Elastyczną formę zatrudnienia (etat, umowa zlecenie, podwykonawstwo)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę od zaraz

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania

O nas

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem w zabezpieczaniu obiektów handlowych i przemysłowych. Pracujemy nieprzerwanie dla ogólnopolskich liderów rynku spożywczego i drogeryjnego.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 865105065