2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Zabrze
Dodane 23 maja 2024

Instalator systemów Audio-Video

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma JTD  (www.jtd.com.pl) zatrudni:

 Monter / integrator instalacji Audio-Video

Miejsce pracy: cała polskaMonter / integrator instalacji Audio-Video

Miejsce pracy: cała polska

Skończyłeś szkołę, interesujesz się elektroniką i nie masz zamiaru trafić do nudnej pracy magazyniera? Przyjdź do nas. Oferujemy pracę w bardzo rozwojowej branży audio-video. Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu ale instalacje wykonujemy na terenie całego kraju dzięki czemu miejsce pracy będzie się zmieniać a Ty będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego poznając najnowocześniejsze urządzenia AV. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku. Firma pokrywa wszystkie koszty wyjazdów.

Zakres Obowiązków:

·       instalacja urządzeń Audio-Video – projektory, monitory, ekran projekcyjne, nagłośnienia, itp.,

·       konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń systemów Audio-Video,

·       montaż okablowania.

Wymagania:

·       chęć i zaangażowanie do pracy,

·       brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (praca na drabinie),

·       chęć ciągłego doskonalenia,

·       dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile Widziane

·       umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

·       posiadanie prawa jazdy kat. B,

·       podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

·       uprawnienia SEP do 1 kV,

·       doświadczenie w pracach związanych z instalacjami,

·       podstawy działania sieci LAN , WiFi.

Oferujemy:

·      pracę w ciekawej branży z najnowszymi urządzeniami z zakresu multimediów i elektroniki specjalnej,

·     możliwość podnoszenia kwalifikacji,

·     udział w szkoleniach.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: praca(et)jtd.com.pl

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 858155185