2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 16 maja 2024

Instalator systemów alarmowych i fotowoltaiki

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu jeśli :

• Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu elektryki

• Potrafisz posługiwać się elektronarzędziami,

• Szybko przyswajasz wiedzę,

• Posiadasz prawo jazdy kat. b,

• Chcesz zdobyć nowe doświadczenie,

Twoje obowiązki:

• Montaż systemów alarmowych, automatyki domowej i bramowej, monitoringu, inteligentny dom

• Montaż paneli fotowoltaicznych

• Konserwacja i przeglądy systemów alarmowych

• Diagnozowanie uszkodzeń

• Dokonywanie napraw

• Prace związane z elektrycznością o niskim napięciu

• Drobne prace remontowe wymagane przy instalacji systemu

Oferujemy:

• Umowę o pracę po okresie próbnym

• Rynkowe wynagrodzenie + premie uznaniowe

• Paczki na święta

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia dodatkowego

• Ciekawe i pełne wyzwań stanowisko elektromontera.

• Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

• Wolne weekendy

• Pełne wyposażenie, auto firmowe, odzież firmowa

• Przyjazną rodzinną atmosferę

Zapewniamy: Przeszkolenie, pracę pełną wyzwań. Wyślij do nas swoje CV przez olx. Szukamy zdecydowanych osób

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 831688575