2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 15 maja 2024

Instalator sieci światłowodowych/Sieci FTTH

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HOR.NET Polska Spółka z o.o. to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na rynku małopolskim działający od 1998 roku. Usługi świadczone są w oparciu o własny szkielet światłowodowy, który Spółka rozbudowuje od wielu lat na terenie Krakowa i miejscowości ościennych, jak i w Warszawie, Tarnowie i na Podhalu.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonanie sieci wewnętrznych w budynkach z wykorzystaniem kabli światłowodowych,

  • budowa sieci magistralnej - studnie teletechniczne, słupy

  • wykonywanie i uruchomienie sieci LAN,

  • montaż urządzeń abonenckich u Klientów.

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie wykonywania wyżej wymienionych instalacji,

- mile widziane doświadczenie w zakresie spawania światłowodów,

- mile widziane doświadczenie w zakresie pomiarów reflektometrycznych,

- prawo jazdy kat. B,

- osoby zainteresowane i zaangażowane, bez doświadczenia chętnie przeszkolimy.

Dołącz do zespołu HOR.NET jeśli:

  • lubisz pracę z Ludźmi,

  • chciałbyś pracować w świetnej atmosferze i zgranym zespole,

  • zależy Ci na swojej pracy i rozwoju,

  • potrafisz docenić atuty pracy pozbawionej cech korporacji,

Oferujemy:

  • umowa o pracę – pełny etat,

  • niezbędne narzędzia potrzebne w pracy: telefon, samochód,

  • możliwość rozwoju i awansu w stabilnej firmie o 25-letnim doświadczeniu w branży,

  • przyjazną atmosferę,

  • jasne zasady zatrudnienia.

Zawsze docenimy Twoje zaangażowanie!

CV prosimy przesyłać na maila.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę HOR.NET Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Józefa Marcika 12 w Krakowie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 887839726