2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Wieliczka
Dodane 17 maja 2024

Instalator/Serwisant systemów zabezpieczenia technicznego

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AFS – wykonawca świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie instalacji elektrycznych, nisko-prądowych i teletechnicznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Instalator/Serwisant systemów ochrony technicznej

Oferujemy elastyczne zasady zatrudnienia:

umowę o pracę, zlecenie lub własna działalność;

możliwość rozwoju zawodowego oraz podwyższania kwalifikacji i doświadczenia poprzez szkolenia i pracę przy dużych projektach.

Ofertę kierujemy również do absolwentów szkół technicznych, nie posiadających dużego doświadczenia, zainteresowanych rozpoczęciem kariery zawodowej ukierunkowanej na systemy nisko prądowe.

Opis stanowiska:

Instalowanie, uruchomianie, programowanie oraz serwisowanie systemów:

Telewizji Przemysłowej CCTV IP,

Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN,

Systemów Kontroli Dostępu SKD

Rozprowadzanie okablowania strukturalnego LAN/Światłowody

Budowa instalacji zasilających,

Konfiguracja poszczególnych urządzeń aktywnych,

Zapewnienie wsparcia technicznego i szkoleń dla użytkowników,

Sporządzanie protokołów z wykonanych prac,

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole i czytania dokumentacji technicznej

Dyspozycyjność

Prawo jazdy kat. B

Gotowość do pracy w delegacjach

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Niekaralność

Mile widziane:

Uprawnienia SEP

Wykształcenie kierunkowe, absolwenci Szkół Elektrycznych, Elektronicznych lub Telekomunikacji

Wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez OLX lub na maila: biuro(małpa)afsystem.pl wraz z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 703070964