2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Skierniewice
Dodane 26 kwietnia 2024

Instalator/monter wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji,

  • uruchomienie urządzeń takich centrale wentylacyjne i urządzenia klimatyzacyjne,

  • doprowadzenie instalacji elektrycznej do zasilania ww. urządzeń,

  • wykonywanie przeglądów klimatyzacyjnych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży wentylacyjnej i/lub klimatyzacyjnej

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność i kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B,

My oferujemy

  • wysokie zarobki (adekwatne do umiejętności i zaangażowania).Podana kwota w ogłoszeniu jest orientacyjna.

  • umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia w zależności od preferencji,

  • dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół,

  • możliwość rozwoju - dostęp do szkoleń dokształcających,

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 721919299