2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Piła
Alicja Kruk
Dodane 22 maja 2024

Instalator/monter systemów GPS Cartrack Polska

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Cartrack Polska Sp. z o.o.

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów. Jesteśmy firmą technologiczną świadczącą usługi SaaS w oparciu o urządzenia oraz oprogramowanie własnej produkcji.

Globalnie obsługujemy ponad milion pojazdów w 24 krajach.

W Polsce, jako najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych, Cartrack obecny jest od blisko 15 lat, każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

Naszym celem jest powiększenie naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu w obszarach: sprzedaży, obsługi klienta, backoffice, logistyki i serwisu.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Instalator / Monter Systemów GPS

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje i serwisy urządzeń GPS w pojazdach Klientów,

  • Ścisłą współpracę z koordynatorem instalacji,

  • Tworzenie dokumentacji montażu.

Nasze wymagania

  • Interesujesz się motoryzacją,

  • Posiadasz zdolności manualne,

  • Masz doświadczenie w zakresie elektryki samochodowej,

  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),

  • Jesteś dyspozycyjny,

  • Umiesz organizować swój czas i pracę,

  • Jesteś komunikatywny.

To oferujemy

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód),

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

  • umowa zlecenie, kontrakt b2b

  • pełny etat

  • specjalista (mid/regular)

  • praca mobilna

  • praca od zaraz

  • rekrutacja zdalna

W związku z profilem prowadzonej działalności gospodarczej, w przypadku szczególnych, przewidzianych prawem stanowisk pracy, Cartrack Polska zastrzega prawo do żądania, w uzasadnionych przypadkach, przedstawienia aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 916930810