2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bielsko-Biała
Dodane 30 maja 2024

Instalacja Folii

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu innowacyjnych folii Sonte na oknach, drzwiach i innych powierzchniach szklanych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy młodych ludzi gotowych na nowe wyzwania, którzy chcieliby dołączyć do naszego profesjonalnego zespołu. Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe w przyjaznym środowisku, zapraszamy do aplikowania!

Twój Zakres Obowiązków:

  • Instalacja folii Sonte zgodnie z instrukcjami i potrzebami klientów;

  • Przygotowanie powierzchni przed montażem folii;

  • Dokładne zapoznanie się z technikami i narzędziami montażowymi oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa;

  • Terminowe wykonanie montażu;

  • Udzielanie klientom porad dotyczących pielęgnacji folii Sonte oraz rozwiązywanie problemów.

Co Oferujemy:

  • Pełen pakiet szkoleń, w tym szkolenia z montażu folii Sonte, technik montażu, przepisów bezpieczeństwa oraz obsługi narzędzi.

  • Duże możliwości wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą, co pozwoli Ci zdobyć nowe doświadczenia.

  • Odzież robocza zapewniająca bezpieczeństwo i komfort pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu.

  • Kartę multisport, dającą dostęp do różnorodnych usług sportowych.

  • Własne narzędzia i sprzęt, zapewniające wygodę i efektywność pracy.

Nasze Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B, umożliwiające swobodne przemieszczanie się między miejscami pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w montażu folii okiennych.

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Sumienność i dokładność w pracy.

  • Pozytywne nastawienie do pracy.

  • Wiek kandydatów preferowany w zakresie od 21 do 26 lat.

  • Wymagana dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SONTE POLAND sp. z o.o. z siedzibą w: Strażacka 81, 43-382 Bielsko-Biała (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca.a.sonte-poland.pl.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 902172173