2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 15 maja 2024

Inspektor Służby Pięter

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

**Stanowisko:** Inspektor Służby Pięter

**Lokalizacja:** Hotel Diament Arsenal Palace, ul. Padarewskiego 35, Chorzów

**Opis Stanowiska:** Hotel 4 gwiazdek poszukuje kandydata na stanowisko Inspektora Służby Pięter. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad pracą personelu sprzątającego oraz utrzymanie wysokich standardów czystości i porządku w pokojach hotelowych.

**Obowiązki:**

- Nadzór nad pracą personelu sprzątającego, w tym delegowanie zadań oraz zapewnianie wysokiej jakości wykonywanych usług.

- Kontrola stanu czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz na korytarzach.

- Reagowanie na zgłoszenia gości dotyczące ewentualnych problemów związanych z czystością i porządkiem.

- Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi gości.

- Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

**Wymagania:**

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

- Zdolność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta.

- Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

- Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

**Oferujemy:** - Stabilne zatrudnienie w renomowanym hotelu 4 gwiazdek.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918426233