2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Piotrków Trybunalski
Dodane 16 kwietnia 2024

Inspektor ds. techniczno-eksploatacyjnych

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Karusia" w Piotrkowie Trybunalskim zatrudni Inspektora ds. techniczno-eksploatacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie potrzeb remontowych i konserwacyjnych zasobów mieszkaniowych Spółdzielni.

  • Obsługa techniczna zasobów administrowanych przez Spółdzielnię.

  • Przygotowanie kosztorysów robót remontowych w Spółdzielni.

  • Prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych w zakresie ustalonym w obowiązujących przepisach prawa budowlanego.

  • Prowadzenie ogółu zagadnień w zakresie gospodarki energetycznej w Spółdzielni (centralne ogrzewanie, ciepła woda, energia elektryczna)

Wymagania:

  • Możliwość wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (aktualne zaświadczenie z właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa),

  • Znajomość prawa budowlanego i pozostałych przepisów techniczno-budowlanych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi czynnościami,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Umiejętność zarządzania, kierowania zespołem ludzkim i podejmowania decyzji,

  • Biegła znajomość oprogramowania Norma Pro, edytora tekstów i arkusza kalkulacyjnego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uprawnień.

  • Mile widziana znajomość prawnych i ekonomicznych aspektów funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierający numer kontaktowy.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 911974010