2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Grzegórzki
Dodane 09 maja 2024

Inspektor ds. BHP

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Emiro poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor ds. BHP.

Miejsce pracy: Kraków/na terenie woj. małopolskiego

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ;

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych i specjalistycznych w dziedzinie BHP, PPOŻ;

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP i PPOŻ;

  • Udział w postępowaniach powypadkowych oraz opracowywanie niezbędnych wniosków i dokumentacji;

  • Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy;

  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej do stanowisk pracy;

  • Sporządzenie raportów BHP w tym uwzględniających spełnienie wymagań techniczno-budowlanych (przeglądy i pozwolenia), instalacyjnych (przeglądy elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne) i technologicznych;

  • Opracowywanie zasad stosowania czynników chemicznych i związanych z tym obowiązkiem;

  • Budowanie i rozwijanie Kultury Bezpieczeństwa Pracy w firmie;

  • Sporządzanie analiz dotyczących stanu BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie lub w trakcie studiów

  • Znajomość przepisów i zasad BHP i PPOŻ

  • Organizacja pracy i samodzielność, znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich stosowania w praktyce

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie BHP (mile widziane)

To oferujemy

  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • System premiowy połączony z wynikami pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 917183443