2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Lubuskie
  6. Wsparcie techniczne - Świebodzin
Dodane 13 maja 2024

Informatyk w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 360 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych.

Do Działu Technicznego poszukujemy: Informatyk

WYMAGANIA KONIECZNE:

- wykształcenie z zakresu informatyki ,

- min 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia IT,

- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Widows 10/11 i pakietu Microsoft Office,

- dobra organizacja pracy własnej (priorytetyzacja zadań) ,

- umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja,

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa użytkownika i aplikacji specjalistycznych stosowanych w przedsiębiorstwie na 1 poziomie wsparcia

- przyjmowanie i przetwarzanie zgłoszeń (awarie, problemy, zgłoszenia serwisowe) w systemie zgłoszeń (ticket) jak i ewentualne kwalifikowane przekazywanie zgłoszeń do centrali IT w Niemczech

- rozwiązywanie zaistniałych problemów w ramach 1 poziomu wsparcia

- administrowanie kontami użytkowników i uprawnieniami na podstawie usługi Active Directory

- inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania

- instalacja i deinstalacja sprzętu i oprogramowania przy użyciu narzędzi instalacyjnych

- szkolenie pracowników

- współpraca z działem IT w centrali w Niemczech

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•po 6 miesiacach zatrudnienia pracodawca pokrywa składki ubezpieczenia grupowego •świadczenia z Funduszu Socjalnego

•rozliczenie nadgodzin w trybie miesięcznym

•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie Lumberg

•pracodawca organizuje dojazdy pracowników do zakładu pracy z Sulechowa

•możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego w strukturach firmy

•pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie Dokumenty prosimy składać na niżej podany adres:

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. ul. Sobieskiego 20 B 66-200 Świebodzin tel. 684207450 z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) przez firmę Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp.k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 918005032