2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Wielkopolskie
  6. Administrator systemów - Poznań
  7. Administrator systemów - Ławica
Dodane 10 maja 2024

Informatyk – Specjalista HelpDesk

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wercom to poznańska firma z branży IT. Specjalizuje się we wdrożeniach i usługach informatyczno-programistycznych związanych z systemami Symfonia i enova365. Od 18 lat wspiera małe i średnie firmy dostarczając oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki bogatemu doświadczeniu Wercom może pochwalić się najwyższym stopniem współpracy z wiodącymi producentami systemów w Polsce- Symfonia Partner Master oraz Autoryzowany Partner enova365.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows

  • Mile widziane znajomość zarządzania serwerami bazodanowymi – MS SQL Standard/Express

  • Mile widziane znajomość systemów do backupu

  • Mile widziane znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (LAN/WAN/VPN)

  • Mile widziane znajomość platform wirtualizacji Vmware, Hyper-V

  • Mile widziane Znajomość zarządzania sprzętem sieciowym

  • Dobra znajomość aplikacji pakietu Office

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Active Directory

  • Dobra organizacji pracy własnej, dokładność i skrupulatność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych z osobami „nietechnicznymi”

Twoje zadania:

·        Bieżąca obsługa zleceń serwisowych

·        Diagnozowanie i rozwiązywani problemów związanych z nieprawidłowym działaniem sprzętu i oprogramowania

·        Zapewnienie poprawnego funkcjonowania i eksploatacji systemów informatycznych

·        Instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych

·        Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników zgodnie z obowiązującą polityką bezpieczeństwa

·        Wgrywanie poprawek i bieżących aktualizacji systemów informatycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Szkolenia

  • Pracę w przyjaznym i młodym zespole

  • Pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku)

  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Brak dress code’u

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 891012932