2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Radzymin
Dodane 04 maja 2024

Informatyk / Specjalista ds. wsparcia IT

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące wsparcie techniczne pracowników firmy

  • Konfiguracja stanowisk (konfigurowanie laptopów, aplikacji, przygotowanie stanowisk pracy)

  • Kontakt z dostawcami sprzętu IT

  • Kontakt z serwisem zewnętrznym

  • Obsługa systemu helpdeskowego

  • Prowadzenie rejestru sprzętu firmowego przekazanego pracownikom

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11 (instalacja, konfiguracja)

  • Znajomość obiegu dokumentów magazynowych (PZ, WZ, MM)

  • Umiejętność serwisowania sprzętu fizycznego (komputery, laptopy, drukarki fiskalne)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w sieciach komputerowych, także bezprzewodowych

  • Umiejętność obsługi i konfiguracji sprzętu biurowego/telefonów

  • Umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (również zdalnie)

  • Znajomość pakietu MS office i Google Docs w stopniu umożliwiającym wsparcie techniczne użytkownikom

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • stałą pracę w miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w młodym ambitnym zespole

  • możliwość pracy częściowo zdalnie

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 908191811