2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ochota
Dodane 07 maja 2024

Infolinia techniczna 24/7 - Konsultant ds. Terminali Płatniczych POS

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klienta terminali płatniczych (POS) poszukujemy kandydata na stanowisko:

KONSULTANT INFOLINII - Help Desk POS

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 162 - PRACA STACJONARNA.

Zadania, jakie przed Tobą stawiamy:

  • Będziesz wspierał naszych klientów w drobnych naprawach terminali płatniczych.

  • W przypadku skomplikowanej usterki będziesz odpowiedzialny za umówienie wizyty naszego technika mobilnego, który stacjonarnie naprawi sprzęt.

  • Zaktualizujesz dane kontaktowe podczas rozmowy z klientem w naszym systemie.

  • Twoje wykonane zlecenia będziesz wprowadzał do systemu oraz raportował do przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Wymagamy dostępności 24/7. Nasza infolinia jest całodobowa, siedem dni w tygodniu (również weekendy i święta), dzięki czemu będziesz mógł pogodzić pracę z innymi obowiązkami.

  • Ważne jest dla nas zaangażowanie w potrzeby klientów oraz sumienność i skrupulatność w odbieraniu połączeń przychodzących.

  • Dzięki wysokiej kulturze osobistej klienci wyróżniają nasze usługi na tle innych firm.

  • Mile widziane: doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz status studenta!

Na początek możemy Ci zaoferować:

  • Dołączysz do firmy wyróżniającej się na rynku serwisu terminali oraz rozwijającej nowy projekt (bankomaty/wpłatomaty).

  • Twoje wynagrodzenie będzie się składać z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uzależnionej od wyników.

  • Umowa o pracę czy umowa zlecenie? - Sam wybierasz.

  • Ty i twoi bliscy będziecie mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu benefitów (m.in. kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe).

  • Podczas pełnego szkolenia zdobędziesz potrzebną wiedzę techniczną oraz zawsze będziesz mógł poprosić o pomoc innych.

Jeśli szukasz miejsca w którym praca w przyjaznym i otwartym na ludzi miejscu pozwoli Ci rozwinąć się zawodowo - Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 876059188