2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Importer wina zatrudni Przedstawiciela handlowego, Warszawa

Wynagrodzenie

5 200 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

WALDIPOL Sp. z o.o. wieloletni importer i dystrybutor wina z siedzibą w Warszawie poszukuje przedstawiciela handlowego lub agenta do pracy dodatkowej na terenie Trójmiasta.

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z klientami

- składanie ofert, organizowanie promocji

- raportowanie sprzedaży

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość rynku detalicznego

- mile widziana znajomość branży alkoholowej

- wysoka kultura osobista, komunikatywność

Oferujemy

- stabilną pracę w firmie z długoletnią tradycją

- pracę w nienormowanym wymiarze czasu pracy

-możliwość podjęcia pracy jako dodatkowej

- wynagrodzenie w formie umowy pracy oraz dodatkowej prowizji

- bardzo ciekawe, konkurencyjne produkty

-samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W przesłanych aplikacjach prosimy i dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawa z dn. 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917167328