2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Biała Podlaska
Dodane 14 maja 2024

Hydraulik/ Monter instalacji Sanitarnych

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do zespołu firmy HYDRO-KOMPLEKS specjalizującej się w sprzedaży i montażu instalacji sanitarnych oraz wentylacyjnych poszukujemy Montera Instalacji Sanitarnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu instalacji i sieci sanitarnych, włączając w to instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze i wentylacyjne, gazowe.

  • Umiejętność czytania i interpretacji projektów technicznych..

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach.

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Brak nałogów !!!

    Obowiązki:

  • Montaż i konserwacja instalacji sanitarnych według obowiązujących przepisów i standardów. Wykonywanie pomiarów i ocena warunków technicznych przed rozpoczęciem prac montażowych.

  • Czytanie i interpretacja planów technicznych oraz dokonywanie zmian, jeśli to konieczne.

  • Montaż i podłączanie rur, armatur, urządzeń sanitarnych i systemów wentylacyjnych. sprawdzanie i testowanie działania instalacji, włączając w to sprawdzenie szczelności i prawidłowego funkcjonowania.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie .

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Terminowe wypłaty.

  • Praca w systemie jednozmianowym na terenie Biała Podlaska i okolice

  • Niezbędne wsparcie techniczne i narzędziowe.

  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 918228805