2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bieńczyce
Jarosław
Dodane 20 maja 2024

HYDRAULIK -Konserwator

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Opis

FACHOWCY 24 sp. z.o.o

OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

 poszukuje do pracy na terenie Krakowa:

HYDRAULIKA-Konserwatora

Twój zakres obowiązków :

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji budynków wg. grafiku.

  • Przyjazdy awaryjne do zgłoszeń nagłych

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych w budynkach

  • Zapoznanie infrastruktury budynkowej

  • Drobne prace budowlane typu złota rączka

  • Prawidłowe i staranne wykonywanie zadań wynikających z zakresu czynności

  • Samodzielności i samodyscyplina

  • Dobra organizacja praca

  • Zachowania zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich

Wymagamy:

  • Znajomość branży sanitarnej ,centralnego ogrzewania , gazowej  do kompleksowej obsługi technicznej budynków

  • Doświadczenie w konserwacji technicznej

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Wyuczony zawód:  hydraulik lub pokrewne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP - umożliwiamy zdobycie/uzupełnienie uprawnień przy podjęciu u nas pracy

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie oparte kilkunastoletnim doświadczeniem w branży obsługi technicznej budynków

  • Stałe wynagrodzenie premiowane wynikami

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Samochód, narzędzia, ubranie robocze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Komfort pracy w zgranym zespole

  • szkolenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 917952608