2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

HR Manager | Student do rekrutacji

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Twoje zadania:

  • Wsparcie w rekrutacji i pośrednictwie pracy pracowników sezonowych z Polski dla branży rolniczej, hotelarskiej i gastronomicznej.

  • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami.

  • Udział w planowaniu i realizacji wyjazdu.

  • Wsparcie w czynnościach administracyjnych, w tym sporządzanie umów i dokumentacji.

Co oferujemy:

  • Ekscytującą i pełną wyzwań pracę dla studentów z elastycznymi godzinami pracy, którą idealnie można połączyć ze studiami.

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji.

  • Wgląd w procesy rozwijającej się firmy w ekscytującej dziedzinie pracy sezonowej.

Twój profil:

  • Student (m/k/d) na uniwersytecie, kierunku: HR Managment

  • Zainteresowanie tematyką międzynarodowego pośrednictwa pracy i personelu

  • Samodzielny i zorganizowany sposób pracy, umiejętność pracy w zespole i wysoki stopień inicjatywy.

Oczekiwana liczba godzin: nie mniej niż 7 tygodniowo

Miejsce pracy: Zdalna

Czy jesteś gotowy kształtować z nami przyszłość pracy sezonowej w tych ekscytujących sektorach? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 915959571