2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wisła
Dodane 10 maja 2024

Hotel Vestina w Wiśle zatrudni Recepcjonistę (k/m)

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Hotel VESTINA*** w Wiśle poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista (K/M)

Zakres obowiązków:

• codzienna bezpośrednia obsługa gości hotelowych,

• meldowanie i wymeldowywanie gości w programie hotelowym,

• dbałość o standard obsługi gości,

• przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych,

• tworzenie raportów dobowych,

• ścisła współpraca z innymi działami i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi gości, • dbanie o wygląd i estetykę recepcji,

• przygotowywanie dokumentacji pobytu Gości w hotelu,

Oczekujemy:

• wykształcenie minimum średnie,

• dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

• odpowiedzialność, uczciwość, dobra organizacja pracy,

• entuzjazm i zapał do pracy,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym (7:00 - 19:00 / 19:00 - 07:00),

• punktualność i lojalność,

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów , wysoka kultura osobista,

• znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę

• pracę w 3* hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w zgranym zespole

• posiłek pracowniczy

• możliwość zakwaterowania

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• kwartalną premię sprzedażową

Hotel VESTINA***

Malinka 35

43-460 Wisła

www.hotel-vestina.pl

Prosimy o przesłanie CV na adres - rekrutacja(małpa)hotel-vestina.pl

z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez

Renard Sp. z o.o. ul. Promenada Gwiazd 30, 72-500 Międzyzdroje w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 676942608