2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 12 maja 2024

Host na Eventy - Vertigo Jazz Club & Restaurant

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Vertigo Jazz Club & Restaurant poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku Hosta podczas wydarzeń zewnętrznych i podczas festiwali.

Oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającym się miejscu ;

  • pracę ciekawą - organizujemy wydarzenia w bardzo wielu miejscach we Wrocławiu;

  • Pracę głównie wieczorami od 3-5h, łatwą do pogodzenia ze studiami bądź inną pracą;

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, lub stawkę eventową.

  • duże możliwości rozwoju - mamy wiele projektów, które czekają wyłącznie na odpowiednią osobę;

  • umowa zlecenie;

  • vouchery do naszych lokali;

  • darmowe wejściówki dla Ciebie i Twoich znajomych na koncerty organizowane przez Vertigo;

  • imprezy integracyjne;

  • pracę w zgranym składzie ;)

Wymagamy:

  • dbania o własny rozwój i zaangażowania w pracę;

  • dyspozycyjności przez min. 3 dni w tygodniu;

  • punktualności;

  • schludnego wyglądu i uśmiechu na twarzy;

  • wzorowej znajomości języka polskiego, oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • wielozadaniowości;

  • komunikatywności i otwarcia na ludzi;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki (w zależności od charakteru wydarzenia):

  • Promocja i reprezentacja klubu na wydarzeniach zewnętrznych;

  • Kontrola i sprzedaż biletów;

  • Obsługa i kontrola systemu rezerwacji;

  • Ustawianie sali pod konkretny wieczór;

  • Witanie gości wchodzących do lokalu;

  • Przydzielanie miejsc w klubie gościom;

  • Współpraca z innymi działami klubu;

CV wraz ze zdjęciem i formułą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 681621420