2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Golęcino
Dodane 30 maja 2024

Hisert POLSKA: Magazynier (praca w centrum miasta)

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Działalność HISERT obejmuje obszary handlu e-commerce oraz produkcji.

HISERT to odpowiedzialna firma, której marki mają jak najlepiej służyć, możliwie największemu gronu odbiorców. Zabiegamy o ich zadowolenie, dając poczucie spokoju o jakość i uczciwość wybieranych przez nich produktów.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Praca w magazynie na ul. Druckiego-Lubeckiego

Twoje zadania:

  • rozładunek dostaw i załadunek (praca na magazynie z odzieżą, lekkie rzeczy),

  • przyjmowanie i weryfikacja dostarczonego towaru

  • przygotowanie towarów do wysyłki,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • obsługa systemu magazynowego,

  • praca ze skanerem.

 Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodyscyplina, dokładność i sumienność,

  • motywacja do pracy.

Co oferujemy?

  • dodatkowa premia za obecność,

  • dodatkowa premia wydajnościowa,

  • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00,

  • system kafeteryjny w tym: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy (po okresie próbnym),

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • dobrze skomunikowany magazyn, blisko centrum miasta,

  • świadczenia z ZFŚS.

Kto odpowiada za Twoje dane osobowe? (Administrator)

Administratorem danych osobowych jest Hisert POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zapadła 8D.

Jak można się z nami skontaktować?

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Tomaszem Wawrzyńczakiem i z działem HR możliwy jest za pomocą niżej podanego adresu mailowego.

Jaka jest podstawna prawna i cel przetwarzania Twoich danych osobowych?

1. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 22 [1] § 1–3 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”).

2. Inne podane dane osobowe przez kandydata będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO- dobrowolna zgoda.

3. W zakresie wizerunku (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

4. W celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora- art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3,4 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Jak długo Twoje dane będą przechowywane?

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres trwania danej rekrutacji (4 miesiące), a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres dwóch lat liczony od daty złożenia aplikacji.

Jakie prawa Ci przysługują?

Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich wglądu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeśli kandydat uważa, że przetwarzanie jego danych osobowych jest niezgodne z prawem ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

W przypadku zmiany celu przetwarzania danych osobowych Administrator zobowiązany jest powiadomić osobę, której dane dotyczą przed wszczęciem procedury i pozyskać od niej dobrowolną zgodę.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 918703333