2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 11:18

Higienistka Stomatologiczna

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Alfa Dental to klinika stomatologiczna z długoletnią rodzinną tradycją. Nasi lekarze oferują Pacjentom pełen zakres leczenia stomatologicznego, począwszy od profilaktyki u najmłodszych, a kończąc na pełnej odbudowie zębów oraz zaprojektowaniu uśmiechu naszego Pacjenta.

Zakres obowiązków:

-  samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji,

-  przygotowywanie gabinetu do zabiegu,

-  sterylizacja narzędzi i materiałów,

-  prowadzenie dokumentacji medycznej w formie pisemnej i fotograficznej każdego z pacjentów przyjmowanego podczas zabiegu higienizacji w Klinice;

-  dbałość o pozytywny wizerunek.

 Nasze oczekiwania:

-  umiejętność organizacji pracy własnej,

-  wysoka kultura osobista,

-  dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,

-  gotowość do nauki,

-  doświadczenie w pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej,

-  szukamy osób cechujących się: empatią, szacunkiem do innych i pracy, rzetelnością.

Oferujemy:

-  pracę w klinice stomatologicznej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

-  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-  wynagrodzenie proporcjonalne do stażu i do zaangażowania, system premiowy,

-  pracę w młodym, zgranym, prężnie działającym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alfa Dental Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Iwaszkiewicza 22B /6 , 11-041 Olsztyn, nr tel.: 50*****25; 2) Inspektorem ochrony danych w Alfa Dental Sp. z o.o. jest Pan Tomasz Kozak, email: gabinet(małpa)alfadental.pro; 3) Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego - art. 6 ust. 1 lit. b RODO, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 lit. a RODO; Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę - art. 6 ust. 1 lit. a RODO; 4) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 § 1 k.p. jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji, w pozostałym zakresie jest zaś dobrowolne; 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane; 5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej; 6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji, a w przypadku wyrażenia na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji – przez okres 6 miesięcy; 7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne - prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem; 8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa; 9)Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 741208415