2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Żelków-Kolonia
Dodane 28 maja 2024

Handlowiec z językiem angielskim, niemieckim lub francuskim

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Volant S.K.A., producent osprzętu do maszyn rolniczych, poszukuje kandydatów na stanowisko pracownik Działu Handlowego / Handlowiec

Jeśli:

  • Jesteś samodzielny i umiesz dobrze zaplanować swoją pracę

  • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu

  • Nie są Ci obce reguły ofertowania i negocjowania

  • Posiadasz znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office Word, Excel, Outlook)

  • Jesteś dokładny, skrupulatny i systematyczny

  • Znajomość j. angielskiego / j. niemieckiego / j. francuskiego /

  • Wykształcenie średnie

Opis stanowiska:

  • Profesjonalny kontakt z klientem

  • Całościowy nadzór nad procesem sprzedaży

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i/lub obsługa dotychczasowych

  • Obsługa bieżących zapytań/ tworzenie ofert sprzedaży

  • Prowadzenie bazy klientów oraz raportowanie do przełożonych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami firmy

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV zawierającego klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 659038636