2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bemowo
AutoGT sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Handlowiec w Salonie Samochodowym

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Auto GT - Autoryzowany Dealer Hyundai & Mitsubishi Motors

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Hyundai i Mitsubishi Motors. W ramach naszej działalności oferujemy sprzedaż samochodów nowych marki Hyundai i Mitsubishi Motors, usługi serwisowe i blacharskie, sprzedaż samochodów używanych, a także usługi wynajmu samochodów.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów osobowych marki Hyundai i Mitsubishi

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

  • Podtrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami salonu

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych

  • Zarządzanie bazą Klientów oraz raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku lokalnym

  • Pozyskiwanie nowych Klientów wykorzystując dostępne metody i narzędzia (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, udział w akcjach marketingowych, wystawach i event'ach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane świadectwem pracy lub referencjami)

  • Znajomość technik sprzedażowych i pozyskiwania nowych Klientów

  • Rozwinięte zdolności interpersonalnych, wysoką kulturę osobistą oraz nienaganną prezencję

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań oraz celów biznesowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń – wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową realizowaną przez Hyundai

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej aktualnym liderem w zakresie sprzedaży samochodów nowych w Polsce

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 799978851