2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grójec
Dodane 13 maja 2024

Handlowiec - umowa o pracę, 5400zł brutto + prowizja (wymagany j. ang)

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Wiodąca grupa producencka z okolic Grójca poszukuje handlowców zainteresowanych budowaniem relacji z klientami na rynkach zagranicznych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem handlowym, nowoczesną infrastrukturą i bogatą gamę produktów. Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia sobie nowe, ambitne cele.

Zachęcamy do złożenia aplikacji nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w sprzedaży. Wystarczy dobry angielski, kompetencje sprzedażowe i odwaga do podjęcia nowych wyzwań.

Zakres obowiązków:

·         poszukiwanie nowych klientów,

·         uczestniczenie w zagranicznych misjach handlowych,

·         uczestniczenie w targach,

·         udział w akcjach promocyjnych,

·         monitoring należności,

·         dbanie o wizerunek firmy,

·         wdrażanie nowych projektów

Wymagania:

·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

·         wykształcenie min. średnie

·         kreatywność, z umiejętnością budowania relacji z ludźmi

·         prawo jazdy kat. B

·         znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

·         znajomość dodatkowego języka obcego

Uwaga - nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

·         wynagrodzenie 5400zł brutto + prowizję

·         stabilne warunki zatrudnienia (umowa na okres próbny, po okresie próbnym preferujemy podpisanie umowy na czas nieokreślony)

·         prywatną opiekę medyczną Medicover finansowaną przez pracodawcę

·         kartę sportową Medicover Sport na bardzo preferencyjnych warunkach

·         ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

·         telefon służbowy do użytku prywatnego

·         komputer służbowy do użytku prywatnego

·         świetnie wyposażoną stołówkę, pyszną kawę i parking pod firmą.

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         wsparcie marketingowe

Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąwozowej 18/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli RODO.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 899760719