2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Bielany
Dodane 08 maja 2024

Handlowiec - sprzedaż usług marketingowych. PRACA DLA STUDENTA

Wynagrodzenie

28 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Cześć! :)

Do naszego zespołu poszukujemy młodszego handlowca ds. sprzedaży usług marketingowych (wymagamy doświadczenia w sprzedaży, nie wymagamy doświadczenia w marketingu - tutaj wszystkiego nauczymy). W skrócie zajmujemy się marketingiem w branży gastro, branży beauty i branży tattoo. Mamy spore portfolio i naprawdę uczciwą i mocną ofertę dla naszych klientów. Uczymy wszystkiego od zera i stawiamy na luźne podejście do pracy :)

Twój zakres obowiązków

  • Po pełnym przeszkoleniu będziesz odpowiadał/a za kontakt z klientem (wszystko online)

  • Sprzedaż i rozmowy sprzedażowe z nowymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów i umawianie rozmów (tutaj nigdy nie stosujemy zasady ,,zimnych telefonów'', więc w skrócie - jest dość wygodnie :)

  • Pozostałe kwestie organizacyjne, które będą zależne od Twoich umiejętności

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Otwartość i kreatywność (jest to tak naprawdę najważniejszy wymóg, gdyż uważamy, że wszystkiego innego jesteśmy w stanie Cię z czasem nauczyć)

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży

  • Zainteresowanie tematyką marketingu

  • Dodatkowym atutem będzie wysoki poziom umiejętności socjalno-społecznych. Jeśli umiesz w kontakty międzyludzkie - jest to praca dla Ciebie :)

Dodatkowe informacje:

  • Praca w 3/4 zdalna, jedynie szkolenia są stacjonarne

  • Dość elastyczny grafik - będziesz w stanie pogodzić tą pracę ze studiami

  • Mamy naprawdę fajny team - szybko się socjalizujemy, fajnie jakbyś był/była na to otwarty/a

*Proszę wysłać CV - odezwiemy się telefonicznie do wybranych osób

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 916990709