2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 16 maja 2024

handlowiec - specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ARGIS Sp. z o.o. w Radomiu, działająca na rynku od 2000 roku, zatrudni osoby

na stanowisku: handlowiec - specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca z powierzonymi klientami (m.in. praca w terenie)
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • współtworzenie i realizacja celów handlowych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • czynności administracyjno-biurowe związane z obsługą klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. wykształcenia średniego (studenci ostatnich lat mile widziani)
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • predyspozycji handlowych
  • profesjonalnej i elastycznej obsługi klienta
  • dyspozycyjności
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o uregulowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na cały etat
  • miesięczny system wynagrodzeń
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych wyżej danych osobowych na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

1.   Administratorem moich danych osobowych jest ARGIS sp. z o.o , ul. Tartaczna 9, 26 – 600 Radom,

2.   Moje dane osobowe będą przetwarzane na postawie:

  • wyrażonej zgody – podstawa prawna art. 6 ust 1 lit. a RODO,
  • obowiązku prawnego, ciążącego na Administratorze tj. art. 22 1 § 1 Kodeksu Pracy -podstawa prawna art. 6 ust 1 lit. c RODO,

3.  Administrator będzie przetwarzał moje dane w celu:

  • przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko;
  • przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji.

4. Moje dane osobowe będą przetwarzane tylko przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w którym zostały przesłane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń.

5.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

6.  W zakresie, jakim moje dane przetwarzane są na podstawie udzielonej przeze mnie zgody, przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Ponadto przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

8. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

9.Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie podlegają profilowaniu

10.  Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowe

Ponadto oświadczam, że jestem świadomy tego, że przetwarzanie powyższych danych osobowych jest uzasadnione prawidłowym i efektywnym przeprowadzeniem procesu rekrutacji, oraz akceptuję te cele.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 537305528