2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Książ Wielkopolski
Dodane 14 maja 2024

Handlowiec/Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książ Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Liron Polska to polski producent maszyn do produkcji lodów, dostępnych w ponad 400 lodziarniach w Polsce i za granicą. Urządzenia budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz stale rosnące wymagania klientów. Oferowane przez nas maszyny to połączenie solidnej konstrukcji z nowoczesnym designem.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy również o kompleksowe zaopatrzenie lodziarni w niezbędne do ich funkcjonowania produkty w tym proszek lodowy do produkcji lodów. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie również za sprzedaż tych produktów.

W związku z ciągłym rozwojem potrzebujemy wsparcia w zespole, który tworzy nowe i ciekawe rozwiązania, dlatego szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Książ Wielkopolski

Pracuj z nami

Jesteśmy rodzinną firmą i doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości stojącej za wykwalifikowanym pracownikiem. Staramy się tworzyć przyjazne warunki pracy, słuchamy głosu wszystkich pracowników i wprowadzamy zmiany pomagające nam nieustannie się rozwijać.

Twój zakres obowiązków:

  •          Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów

    handlowych z obecnymi kontrahentami (sprzedaż maszyn oraz koncentratu do produkcji lodów)

  •          Przygotowywanie ofert handlowych

  •          Obsługa kluczowych klientów B2B

  •          Doradztwo produktowe

  •          Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  •         Współpraca z partnerami i dostawcami

  •          Udział w imprezach targowych

  •          realizacja ustalonych planów sprzedaży

  •          telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów

  •          współpraca z pozostałymi działami firmy

 Nasze wymagania

  •          Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

  •          Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  •          Komunikatywność

  •          Biegłość w posługiwaniu się programami komputerowymi

  •          Wysoka kultura osobista

  •          Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  •          umiejętność organizacji czasu pracy i dążenia do realizacji celów

  •          umiejętność rozwiązywania problemów

  •          Chęć rozwoju

  •          zaangażowanie i motywacja do pracy, samodyscyplina

  •          wysokie umiejętności interpersonalne

  •          Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  •     Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży

  •          Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, samochód, komputer)

  •          szkolenia produktowe

  •          Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  •          Trwałe, stabilne zatrudnienie

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowany system motywacyjny

  •          ciekawą pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Książ Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Książ Wielkopolski
ID: 918337204